Torsdag 15.09.2022 var dagen kommet for at vi skulle reise til Edinbourgh i Scotland. Firmaet mannen min jobber i fylte 20 år i pandemien, og dette var en reise som egentlig skulle blitt tatt da.
Nå var det tid for den etterlengtede turen Vi ektefeller fikk også bli med på til Edinbourgh, og det var kjempekoselig gjort av firmaet. Firmaet som mannen min jobber i er kjempeflinke til å innlemme oss ektefeller, og vi blir så godt tatt i mot
Til Edinbourgh skulle vi reise med fly fra Værnes til Stockholm, og deretter fra Stockholm til Edinbourgh.
Vi tok flytaxi til Væres. Der hadde vi god til tid å gå i taxfreebutikken for å se. I Stockholm hadde vi også god tid til å tusle litt i butikker og på taxfree.
Vi ankom Edinbourgh kl.21.30. Aller først måtte vi vente ca.40 minutter etter vi landet i Edinbourgh til vi fikk komme av flyet. Vi ventet i ca. 45 minutter på å få koffertene våre. Kl.23.00 ankom vi hotellet hvor vi skulle bo. Da vi kom frem fikk vi servert pizza, og det smakte kjempegodt. Det ble en nokså tidlig kveld på oss alle sammen, fordi vi var slitne etter reisingen.
Ønsker å vise dere noen bilder fra avreisedagen til Edinbourgh, og håper dere liker bildene Del 2 av bilder fra Edinbourgh kommer i neste blogginnlegg
Taxfreebutikken på Værens
Gaten på Værnes hvor vi skulle gå ombord til flyet
Verden sett utenfor et SAS-fly
På Arlanda flyplass i Stockholm
Snart avreise til Edinbourgh
Bildet tatt på Arlanda flyplass i Stockholm
Ombord i flyet til Edinbourgh
På vei til Edinbourgh var det en magisk himmel som virkelig brant. Prøvde å fange øyeblikket på bilde
Det er en veldig koselig by, var der for noenpf siden
Morsmiddag: Jeg er helt enig! En kjempefin og koselig by. Vi har lyst til å reise tilbake igjen, men da på våren. Har lyst til å se mer av Scotland.
Ønsker deg en kjempefin søndag

Purr, purr, og klem fra Toril og kattene
En hyggelig tur:)
Happy: Ja, det var en kjempekoselig tur til Edinbuourgh
Ønsker deg en kjempefin søndag

Purr, purr, og klem fra Toril og kattene
Så fint at ektefellene fikk være med. Og veldig godt å få luft under vingene :).
BforB: Ja, firmaet som mannen min jobber i er flinke til å innlemme oss ektefeller når det er julebord og reiser. Det har de alltid gjort
Ikke minst som du sier godt å få luft under vingene
Ønsker deg en kjempefin søndag

Purr, purr, og klem fra Toril og kattene